KONST / Litografier / Grafiskt blad 13449140
nr 1344 9140
Grafiskt blad
efter Toulose-Loutrec "Confetti". Ej signerad. Motivet: 22x15 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:14:23
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)